Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa 1 [technik leśnik]
Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego
na dzień 19.07.2023 r.
- Dominika Bobrycka
- Igor Bodnar
- Martyna Bohdan
- Dawid Bryła
- Piotr Brzeziński
- Bartosz Chmielewski
- Oliwer Chustak
- Wiktoria Czajkowska
- Wiktoria Dominik
- Aleksander Dynowski
- Emilia Dziułko
- Maja Fijałkowska
- Alicja Filipowska
- Emilia Gigoło
- Julia Gonciarz
- Maciej Gumny
- Wiktoria Ilnicka
- Patryk Janik
- Igor Kalbarczyk
- Lena Kałandyk
- Paweł Kawałek
- Fabian Kazimierczyk
- Aleksander Kędzior
- Marcelina Kiedrowicz
- Szymon Kiedrowski
- Filip Kirko
- Patryk Klejna
- Franciszek Klimek
- Alicja Klusek
- Robert Knopik
- Natan Koczan
- Filip Kołodziejczyk
- Hubert Kopiński
- Kacper Kowalski
- Martyna Kubik
- Antonina Kwiatkowska
- Maja Laskowska
- Zuzanna Makoś
- Zuzanna Maksim
- Lena Malicka
- Mateusz Maszota
- Mikołaj Mączyński
- Sofia Melnychenko
- Franicszek Misiura
- Igor Młynarczyk
- Oliwia Paduch
- Zuzanna Pałys
- Jan Pawlak
- Maria Pawluch
- Judyta Pęczkowska
- Weronika Prądzyńska
- Małgorzata Preca
- Szymon Przygucki
- Szymon Rogaczewski
- Ryszard Roman
- Szymon Różański
- Patrycja Sech
- Julia Sienkiewicz
- Klaudia Siwa
- Wiktoria Sokołowska
- Antonina Stosik
- Piotr Szadziewicz
- Patryk Śliwiński-Szewczyk
- Tymoteusz Tobiasz
- Oliwier Tokarek
- Julia Tomczyk
- Tymoteusz Tymecki
- Aleksandra Wiktor
- Stanisław Wojtkowski
- Zuzanna Woszczyk
- Weronika Zielińska
- Filip Zwolan
Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym
na dzień 19.07.2023 r.
Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego
- Jakub Czudowski
- Cezary Harasiuk
- Karol Hrycenko
- Miłosz Januszkiewicz
- Alicja Keller
- Zuzanna Kwilińska
- Maja Liszczak
- Franciszek Majcher
- Wiktoria Makarska
- Łucja Rybakowska
- Cyprian Sekulski
- Piotr Starczyk
- Natan Stenka
- Helena Stec
- Dominik Stosik
- Daniel Szabłowski
- Piotr Szewc
- Julia Szymańska
- Krystian Treder
- Kinga Walczak
- Jakub Zieliński