II edycja Our Future Forum

Już 23 września odbędzie się II edycja Our Future Forum, która przyjmie formę hybrydową - online oraz stacjonarnie w Pałacu Staszica w Warszawie. Jeżeli jesteś ambitną młodą osobą, która chce poszerzać swoje horyzonty - zdecydowanie nie może Cię wtedy zabraknąć. Wraz z panelistami - politykami, biznesmenami i dziennikarzami będziecie mieli przyjemność porozmawiać m.in. o fenomenie emigracji studenckiej i kształtowaniu jej przebiegu, aby wspomagać rozwój ambitniej młodzieży oraz budowaniu silnej gospodarki w naszym kraju. Konferencja odbywać się będzie hybrydowo - online oraz stacjonarnie w Pałacu Staszica w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest niezwykłą okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji, rozmowy z ludźmi ze świata biznesu, polityki i mediów oraz nawiązania kontaktów z najzdolniejszymi przedstawicielami młodego pokolenia. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, lista osób zakwalifikowanych do udziału w konferencji stacjonarnie zostanie ogłoszona 16 września.

Link do formularza aplikacyjnego: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgRYxQkroYqHQSXAJQEx1KxfOKXLJp81mbzQLb-JbOmyiSkg/viewform

 

Informacje kontaktowe

Technikum Leśne w Warcinie
im. prof. Stanisława Sokołowskiego

Warcino 1. 77-230 Kępice

Szkoła
tel: 518 961 010, 518 961 051, 598 576 601, 598 576 602

Internat
tel: (59) 8576877

sekretariat: sekretariat@tlwarcino.pl
księgowość: ksiegowosc@tlwarcino.pl
administracja: administracja@tlwarcino.pl

Dostępność cyfrowa

Staramy się aby strona spełniała wymagania ustawy o dostępności cyfrowej stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 518 961 010
e-mail: sekretariat@tlwarcino.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony