Chwilowo brak informacji...
17Marzec
2015
XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SZKÓŁ LEŚNYCH

W dniach 12 – 14 marca 2015 roku w Tucholi odbył się XIII Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Szkół Leśnych o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. W imprezie udział wzięło pięć drużyn reprezentujących ponadgimnazjalne szkoły leśne z całej Polski. Każda drużyna składała się z trzech zawodników.  Nasi reprezentanci, mimo iż są to uczniowie klasy pierwszej zajęli bardzo wysokie drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie Piotr Kołwzan uplasował się na drugiej pozycji a Kamil Sztobnicki był piąty. Tytuł mistrzowski obroniła drużyna z Milicza a trzecią lokatę wywalczyła reprezentacja gospodarzy.  Gratulujemy zwycięzcom a zwłaszcza naszym chłopakom za bardzo dobre występy.  Nasi reprezentanci deklarują że w przyszłym roku powalczą o mistrzostwo.