19 października 2017 r. (czwartek) - Dzień Patrona w Technikum Leśnym w Warcinie: o godz. 12.45 ślubowanie uczniów klas I, od godz. 14.30 turniej klas.  ***  
16Styczeń
2015
JESTEŚMY NAJLEPSZYM TECHNIKUM W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM

Według Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 – Technikum Leśne w Warcinie jest najlepszym technikum w województwie pomorskim. W ogólnej klasyfikacji techników w Polsce, zajęliśmy bardzo wysokie 63 miejsce.
Przy ocenie szkół w Ogólnopolskim Rankingu Techników 2015, Kapituła złożona z przedstawicieli uczelni, dyrektorów okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) i przewodniczących komitetów głównych olimpiad, brała pod uwagę; sukcesy w olimpiadach, wyniki z egzaminów maturalnych oraz wyniki egzaminów zawodowych. Nasza szkoła znalazła się w gronie najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce, dzięki czemu otrzymała prawo do używania Złotego Znaku Jakości Szkoły 2015 przyznawanego przez fundację edukacyjną „PERSPEKTYWY”.
Jesteśmy zadowoleni z takiego wyniku. Cieszymy się, że ciężka i systematyczna praca naszych uczniów oraz grona pedagogicznego zostały zauważone i docenione.