Chwilowo brak informacji...
01Grudzień
2014
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

    W dniu 25 listopada 2014r. w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego na rok szkolny 2014/2015. Dyplomy potwierdzające uzyskanie Stypendium wręczyli stypendystom Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski  i Pomorski Kurator Oświaty Elżbieta Wasilenko.
Wśród wyróżnionych znalazł się nasz uczeń Bartosz Matusiak, uczęszczający do klasy III A. Warunkiem otrzymania Stypendium Premiera jest uzyskanie najwyższej średniej ocen w szkole (nie mniejszej niż 4,75), otrzymanie oceny wzorowej lub bardzo dobrej z zachowania oraz wykazanie się szczególnymi osiągnięciami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.
W roku szkolnym 2013/2014 Bartek uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole - 5,12 otrzymując świadectwo z wyróżnieniem. Szczególne osiągnięcia uzyskał w zakresie przedmiotów zawodowych i  sygnalistyki myśliwskiej zajmując: I miejsce z kategorii Muzyki Myśliwskiej klasa MB na VIII Festiwalu Sygnalistów Myśliwskich Hubertus’2014 w ramach III Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury Leśników i Myśliwych Brodnica’2014 oraz  uczestnicząc w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej – Człuchów’2014.

 

                                                                  Serdecznie GRATULUJEMY!!!