Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie część pisemna - 11 stycznia 2018 r. godz. 12.00  ***  Zmiana numeru konta bankowego!!!  ***
27Maj
2014
13 Mistrzostwa Europy w Umiejętnościach Leśnych

W dniach 21-25 maja 2014r. reprezentacja Technikum Leśnego w składzie: Radosław Barasiński, Sylwester Groblewski, Oskar Krygier, Łukasz Schuetza, Dawid Drab - pod opieką  Cezarego Adlera, Szymona Baja i Marcina Szkodzińskiego - brała udział w XIII Mistrzostwach Europy w Umiejętnościach Leśnych, które w tym roku odbyły się w miejscowości Burgusio ( Włochy). W zawodach brały udział reprezentacje z 15 krajów Europy. Technikum Leśne w Warcinie w klasyfikacji drużynowej zajęło 4 miejsce z 10407 pkt na 12000 pkt możliwych do zdobycia. Nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce w " Biegu Leśnika" uzyskując 4915 pkt na 6000 pkt. Dla porównania drużyna na 1 miejscu zdobyła 4955 pkt. W konkurencjach związanych z pracą pilarką nasza reprezentacja zdobyła 5491pkt na 6000 pkt zajmując 5 miejsce. W klasyfikacji indywidualnej w konkurencji "Przerzynka precyzyjna" mistrzem Europy został Sylwester Groblewski uzyskując 238 pkt na 250 pkt możliwych do zdobycia. W konkurencji "Okrzesywanie" wicemistrzem Europy został Radosław Barasiński zdobywając 422 pkt, a 5 miejsce zajął Sylwester Groblewski, zdobywając 390 pkt na 400 pkt.