Chwilowo brak informacji...
09Kwiecień
2014
Tomasz Serbin laureatem konkursu

9 kwietnia 2014 roku w Koszalinie odbył się Diecezjalny etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej organizowany przez "Civitas Christiana".
Konkurs w swojej treści nawiązywał do duszpasterskiego hasła "Wierzę w Syna Bożego" i obejmował: Ewangelię wg św. Marka oraz I i II Księgę Królewską. Udział w konkursie na etapie szkolnym wzięło ok. 500 osób z całej Diecezji Koszlińsko- Kołobrzeskiej. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowało się 90 osób. Naszą szkołę reprezentowały 3 osoby: Tomasz Serbin , Beniamin Kirschling i Paulina Koral.  Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu został Tomasz Serbin. W nagrodę uczeń Technikum Leśnego z Warcina wyjedzie wraz z osoba towarzyszącą na tygodniową wycieczkę w Bieszczady, dodatkowo otrzymał tablet oraz wzbogacił swoją bibliotekę o kilka ciekawych pozycji książkowych.
Następnym etapem rywalizacji będzie udział w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, który odbędzie się w dniach 2-3 czerwca w Niepokalanowie. Życzymy powodzenia. A za dotychczasowe osiągnięcia składamy gratulacje.