Chwilowo brak informacji...
17Luty
2017
IV Konkurs Angielskiej Piosenki Walentynkowej

17 lutego odbyła się IV edycja Konkursu Angielskiej Piosenki Walentynkowej. W konkursie wzięli udział wykonawcy z Bierkowa, Biesowic, Człuchowa, Dębnicy Kaszubskiej, Kępic, Kobylnicy, Kończewa, Korzybia, Sadlinek, Słonowic, Słupska, Sycewic, Ustki, Warcina i Włynkówka.
W tym roku do konkursu zaproszono również szkoły ponadgimnazjalne. Technikum Leśne w Warcinie reprezentowały uczennice klasy IIIA - Magdalena Osiowa w utworze ' A thousand years' Christiny Perri  oraz Hanna Kądziołka w utworze Elvisa Presleya 'Can't help failling in love'. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta. W konkursie wzięli udział uczniowie o wyjątkowych zdolnościach wokalnych; uczniowie przejawiający niesamowitą wrażliwość muzyczną. Nasze dziewczyny przygotowywały się do konkursu z pełnym zaangażowaniem. Na scenie pokonały stres, nieśmiałość i dały z siebie wszystko. Jesteśmy z nich bardzo dumni.
Do konkursu zgłosiło się 77 uczestników, w tym 13 zespołów i 47 solistów. Uczestników oceniano w 4 grupach wiekowych: szkoły podstawowe klasy I – III, szkoły podstawowe klasy IV – VI, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, w kategoriach soliści i zespoły.