Chwilowo brak informacji...
Silni i wysportowani

Szkoła leśna w Warcinie słynie nie tylko z tego że kształci od wielu lat doskonałych leśników, ale również bardzo dobrych sportowców. Dużym zainteresowaniem naszej młodzieży cieszą się zajęcia sportowe organizowane w ramach aktywnych form spędzania czasu wolnego.
W bieżącym roku szkolnym uczniowie Technikum Leśnego w Warcinie brali udział w wielu imprezach sportowych organizowanych przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w ramach rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych oraz w zawodach sportowych rangi Mistrzostw Polski Szkół Leśnych organizowanych przez szkoły leśne na terenie całego kraju. Do największych sukcesów naszych tegorocznych reprezentantów należą:
- Wicemistrzostwo Powiatu oraz drugie miejsce w półfinale wojewódzkim w tenisie stołowym,
- Mistrzostwo Polski Szkół Leśnych w tenisie stołowym ( drużynowo oraz w deblu),
- Wicemistrzostwo Polski Szkół Leśnych w piłce ręcznej - Starościn 2017,
- Wicemistrzostwo Polski Szkół Leśnych w koszykówce - Brynek 2017,
- V miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w piłce siatkowej - Biłgoraj 2017,
- VI miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w halowej piłce nożnej - Milicz 2017.
Oczywiście osiągnięcie tak dużych sukcesów sportowych byłoby niemożliwe bez zaangażowania, systematyczności oraz ciężkiej pracy. Mamy nadzieję że nasi uczniowie, będą potrafili przenieść zachowania z aren sportowych na grunt pracy zawodowej oraz życia prywatnego. Tego im właśnie życzymy i dziękujemy za właściwą postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Galeria - Silni i wysportowani

Dodano: 12 Maj 2017 | Autor: A. Bubnowski | Zdjęcia: A. Bubnowski | Kategoria: Ogólne
Komentarzy: 0