Zmiana numeru konta bankowego!!!  ***  Próbna matura z Operonem: 21 listopada - język polski, 22 listopada - matematyka, 23 listopada - języki obce.  ***
XXXVIII Słupska Olimpiada Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych

Nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni podczas XXXVIII Słupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział ponad 80 zawodników i zawodniczek. Uczniowie Technikum Leśnego w Warcinie w składzie: Kamil Sztobnicki, Piotr Kołwzan oraz Patryk Zmuda w kat. chłopców w grach pojedynczych oraz podwójnych nie dali szans rywalom, zdobywając komplet – 236 punktów, zajęli I miejsce (drużynowo). W klasyfikacji indywidualnej (startowało 41 zawodników) Kamil zajął pierwsze miejsce, Piotr był drugi a Patryk uplasował się na piątej pozycji. Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne występy naszych tenisistów na szczeblu wojewódzkim oraz centralnym. W kwietniu odbędą się Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych a nasi zawodnicy będą bronili tytułu Mistrza Polski w kategorii drużynowej, a Kamil Sztobnicki w kategorii indywidualnej.

Dodano: 12 Grudzień 2016 | Autor: A. Bubnowski | Zdjęcia: A. Bubnowski | Kategoria: Ogólne